Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy: OPIEKUN MEDYCZNY

 

Opiekun medyczny to zawód należący do branży medycznej, w której zachodzą nieustanne zmiany. Branża ta potrzebuje kompetentnych opiekunek i opiekunów, aby świadczyć usługi opiekuńcze, pielęgnacyjne i higieniczne wobec swoich podopiecznych. Zachodzące procesy demograficzne starzenie się społeczeństw przyczyniają się do tego, że zawód ten jest poszukiwanym zawodem na rynku pracy w Polsce, jak i za granicą.

Jeśli lubisz pomagać innym, kontaktować się z ludźmi niezwłocznie zgłoś się na Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy w zawodzie: OPIEKUN MEDYCZNY, organizowany przez Łowickie Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego Łowiczu przy ul.Ułańskiej 2.

Osoby, które ukończą kurs mogą przystąpić do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. Pozytywny wynik tego egzaminu daje nowy zawód: Opiekun medyczny.

Kwalifikacyjny kurs zawodowy jest bezpłatny.

 

Szczegóły kursu: sekretariat ŁCKUWŁ w Łowiczu,

Tel.46 837 58 85, e- mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,

Strona internetowa: www.lowickiecku.pl

 

Ilość miejsc ograniczona. Nie zwlekaj. Sprawdź się w nowym zawodzie.


2017  Łowickie Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Łowiczu