Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogólnopolski dzień informacyjny Erasmus +

Dnia 12 stycznia 2018r. w Warszawie, na Stadionie Narodowym, odbył się Ogólnopolski Dzień Informacyjny Erasmus+. Uczestniczyły w nim dwie nauczycielki z naszej szkoły pani Justyna Baranowska i pani Edyta Karda. Erasmus+ to program Unii Europejskiej na lata 2014-2020 w dziedzinie edukacji, szkoleń, młodzieży i sportu. Program Erasmus+ to możliwość rozwoju dla wszystkich. Do zainteresowanych osób program dociera za pośrednictwem organizacji i instytucji realizujących projekty. Celem tej konferencji było przekazanie jak najwięcej informacji na temat poszczególnych akcji w tym programie oraz jak powinien wyglądać prawidłowo napisany wniosek. Dodatkowo można było skorzystać z porad ekspertów i zaopatrzyć się w najnowsze publikacje informacyjne. Przypominamy tylko, że nasza szkoła zrealizowała już jeden projekt w 2016r, w tym roku będzie finalizowany kolejny, a o następny staramy się już dziś. O randze tej konferencji niech świadczy fakt, iż panel, w którym uczestniczyły panie Baranowska i Karda poprzedzony był wystąpieniem pani Minister Oświaty Anny Zalewskiej.


2018  Łowickie Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Łowiczu