Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Głosujemy na Siłownię dla zdrowia w Łowiczu

Miło nam zawiadomić, że zadanie „Siłownia dla zdrowia w Łowiczu" zgłoszone przez dyrektora Tadeusza Żaczka do budżetu obywatelskiego zostało dopuszczone do głosowania.


Celem projektu jest zagospodarowanie wolnej przestrzeni szkolnej poprzez wyremontowanie pomieszczenia i wyposażenie go w profesjonalny sprzęt do ćwiczeń aerobowo-siłowych. Siłownia będzie ogólnodostępna dzięki czemu pozwoli na zapobieganie negatywnym zjawiskom społecznym poprzez promowanie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród mieszkańców Łowicza i okolic. Obiekt będzie dawał możliwość integracji społeczeństwa poprzez sport i rekreację. Będzie on otwarty dla uczniów i słuchaczy ŁCKU WŁ, jak i osób spoza placówki, co przyczyni się popularyzacji zdrowego trybu życia w społeczności lokalnej.


Zachęcamy wszystkich do udziału w głosowaniu, które odbędzie się od 1 do 22 października br. zgodnie z regulaminem ogłoszonym przez Samorząd Województwa Łódzkiego.

Głosować można 1 raz wybierając jedną formę głosowania:

- on-line GŁOSUJ(dostępne od 1 października) lub

- za pośrednictwem papierowego formularza dostępnego na stronie: www.bo.lodzkie.pl 

____________

czytaj: List Marszałka Woiewództwa Łódzkiego do Dyrektora Tadeusza Żaczka


2017  Łowickie Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Łowiczu