Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile – III edycja

Grupa uczestników KKZ Rękodzielnik wyrobów włókienniczych wybrała się 19 listopada na Targi Tekstylne do Warszawy.
Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile są najważniejszą imprezą branży tekstylnej w Polsce. Powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na wydarzenia poświęcone tej tematyce i szybko stały się największym przedsięwzięciem tego typu w Europie Środkowej.
Na czas Targów powstały specjalne strefy branżowe: tkaniny/dzianiny, dodatki/akcesoria, przędza, maszyny, usługi, tekstylia domowe, media i strefy zagraniczne – międzynarodowe.
Udział w Targach to świetna okazja, aby poznać trendy na sezon wiosna/lato 2017 oraz dowiedzieć się o najnowszych technologiach wykorzystywanych w przemyśle tekstylnym.
Dla uczestniczek KKZ Rękodzielnik była to świetna okazji do zobaczenia maszyn przemysłowych za pomocą, których można tworzyć i ozdabiać tkaniny. Uczestniczkom kursu najbardziej podobały się maszyny do haftowania.
Był to pierwszy wspólny wyjazd tej grupy na zajęcia terenowe, ale z pewnością nie ostatni.


2017  Łowickie Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Łowiczu