Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej

W piątek 14 października br. w Muzeum Pałacu Herbsta w Łodzi odbyły się wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej. Nasze Centrum reprezentowali Tadeusz Żaczek- Dyrektor, Edyta Karda – kierownik szkolenia praktycznego, Justyna Baranowska – nauczyciela masażu i Adam Kalinowski – kierownik gospodarczy i nauczyciel bezpieczeństwa i higieny pracy. Wicemarszałek województwa łódzkiego Dariusz Klimczak wraz z Mirosławem Suskim, dyrektorem generalnym Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego uhonorowali pracowników oświaty zatrudnionych w placówkach Samorządu Województwa Łódzkiego. Medalem Komisji Edukacji Narodowej została odznaczona Justyna Baranowska, natomiast Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę odznaczony został Adam Kalinowski.

Obchody uświetnił koncert fortepianowy w wykonaniu uczennicy Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi - Aleksandry Obrzut.


2017  Łowickie Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Łowiczu