Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Targi rehabilitacji

Dnia 22 września 2016r. I i II rok kierunku technik masażysta wraz z opiekunami paniami Justyną Baranowską, Edytą Karda, Iwoną Rubin i Marzeną Kosiorek odwiedzili XXIV Międzynarodowe Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji w Łodzi.
Targi Rehabilitacji to pokaz nadchodzących trendów, unikalnych produktów i światowych liderów. Przegląd i możliwość sprawdzenia najnowszego sprzętu dedykowanego profilaktyce i diagnostyce rehabilitacyjnej. Prezentacja nowatorskich terapii z użyciem nowych technologii. Targi to również konferencje naukowe prowadzone przez światowej sławy prelegentów, warsztaty nowoczesnych metod terapeutycznych, spotkania towarzystw naukowych, prelekcje dla rodziców.
Nasi uczniowie mieli możliwość testowania najnowocześniejszego sprzętu do ciągłej i kompleksowej terapii pacjentów, którzy utracili funkcję chodu, komorę tlenową, równoważnie elektroniczne, fotele i łóżka masujące oraz wiele innych urządzeń. Bogatsi w wiedzę i ulotki, zadowoleni wrócili do domów.


2017  Łowickie Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Łowiczu